• آیا ارسال محصولات خریداری شده رایگان انجام می شود ؟

ارسال کالا برای فقط شهروندان تهرانی رایگان خواهد بود و ارسال به شهرستان شامل هزینه پست پیشتاز می شود .

 

  • در هنگام ثبت سفارش دو گزینه برای روش ارسال کالا وجود دارد کدام را انتخاب کنم ؟ 

شما در هنگام ثبت سفارش در قسمت انتخاب روش ارسال کالا با دو گزینه مواجه می شوید که یکی مربوط به ارسال توسط پیک فروشگاه ( بصورت رایگان ) می باشد و فقط مربوط به مشتریان تهرانی است و گزینه ارسال توسط پست پیشتاز که مربوط به مشتریان شهرستانی می باشد و شامل هزینه پستی می گردد که در فاکتور منظور می شود . 

 

  • آیا برای خرید از اُلیوین حتما باید در سایت عضو باشم ؟

خیر , این وب سایت به شکلی طراحی شده است که مشتری بصورت میهمان نیز می تواند اقدام به ثبت سفارش کند و مبلغ آن را نیز به روش های مختلف بپردازد .

 

  • آیا می توانم وجه سفارش را هنگام دریافت کالا پرداخت کنم ؟

این امکان در حال حاضر فقط برای مشتریان مقیم شهر تهران امکانپذیر است , اما توصیه می شود برای سهولت و سرعت در پردازش سفارشات , مشتریان پرداخت وجه مورد نظر را از طریق درگاه پرداخت اینترنتی بانک ملت و پارسیان موجود در سایت انجام دهند . مشتریانی که پرداخت خود را از طریق درگاه بانک ملت انجام می دهند در قرعه کشی این بانک شرکت داده می شوند . برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت بانک ملت مراجعه کنید . 

 

  • خبرنامه اُلیوین چیست ؟

با عضویت در خبرنامه وبسایت الیوین می توانید از جدیدیترین محصولات اضافه شده به فروشگاه و زمان فروش های ویژه با خبر شوید . دریافت کارت هدیه از طریق ایمیل و شرکت در قرعه کشی ها نیز از دیگر امتیازات عضویت در خبرنامه می باشد . 

 

  • من در مراحل ثبت سفارش گزینه ای را اشتباه انتخاب کردم آیا امکان ویرایش وجود دارد ؟ 

بله , این امکان وجود دارد و شما می توانید از طریق ورود به حساب کاربری خود موارد مورد نظر را ویرایش کنید . رمز عبور شما به آدرس ایمیلتان ارسال شده است .