بهترین توپ های فوتبال

بهترین توپ های فوتبال

بهترین توپ های فوتبال

بهترین توپ های فوتبال موجود دربازار از نگاه اُلیوین کدامند ؟

 اگر ساکن شهر تهران هستید و اهل ورزش، پس حتما تا به حال به میدان منیریه سر زده اید و میدانید که منیریه بزرگترین مرکز فروش لوازم ورزشی شهر تهران است. شاید هم به جای رفتن به میدان منیریه، از روش آسان تر و سریعتری مانند جستجو در اینترنت برای یافتن محصول مورد نظر استفاده می کنید. اگر به دنبال توپ های ورزشی باشید و به مغازه ها مراجعه کنید چگونه از کیفیت توپ و مناسب بودن قیمت آن اطمینان حاصل می کنید؟! اگر هم در وب سایت های فروشگاهی به دنبال توپ های ورزشی هستید با این مشکل مواجه می شوید که یک وبسایت مشخص همه توپ های موجود در بازار را ندارد. به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم بهترین توپ های فوتبال موجود در بازار را در اینجا معرفی کنیم. معیار ما در معرفی این توپ ها استانداردهای اعلام شده فدراسیون جهانی فوتبال  (فیفا) و نظرات کاربران وب سایت اُلیوین و همینطور نظرات کارشناسان لوازم ورزشی و فروشندگان می باشد. البته از آنجایی که موجودی اجناس در بازار تغییر می کند و اجناس جدیدی نیز وارد می شوند این مطلب به صورت مرتب به روز رسانی خواهد شد.

 

توپ فوتبال نایک اصل پاکستانی

این توپ طرح توپ فوتبال لیگ برتر انگلستان یا همان لیگ جزیره می باشد و سطح آن از 32 تکه به هم دوخته شده تشکیل شده است. از مواد اصلی تشکیل دهنده سطح آن می توان به PU اشاره کرد که باعث دوام و انعطاف توپ می شود. این توپ به تعداد محدود وارد بازار شده بود و به همین دلیل نسبت به سایر توپ ها کمیاب تر است. این توپ دوام بیشتری نسبت به نوع پرسی آن دارد و در تولید آن از پالم های جدید استفاده شده که مانع ورود رطوبت و گرد و غبار به داخل توپ می شوند و همچنین در مقابل خروج باد توپ مقاومت زیادی دارند و باعث می شوند توپ باد کم نکند. 

 

                                                                                                                       تصویر-توپ-فوتبال-نایک-اصل-پاکستان

 

 

توپ فوتبال مولتن اصل تولید تایلند

توپ فوتبال مولتن 5000 تولید کشور تایلند را می توان بهترین توپ پرسی و یکی از بهترین توپ های موجود در بازار کشور دانست. این توپ دارای برچسب تأیید حرفه ای فیفاست و کیفیت آن در حد توپ هایی است که در مسابقات رسمی مورد استفاده قرار می گیرند. اگر این توپ توسط شرکت هایی مانند نایک و آدیداس تولید و در یک تورنمنت مهم استفاده شده بود به قیمت های بالاتری به فروش می رسید. این توپ از نظر قیمت و کیفیت گزینه مناسبی برای باشگاه ها، مدارس فوتبال و افرادی است که ورزش فوتبال را به صورت حرفه ای دنبال می کنند.

 

                                                                                                                       تصویر-توپ-فوتبال-مولتن-5000-اصل

 

 

 

 

 

این مطلب به زودی تکمیل و به صورت مرتب به روز رسانی خواهد شد.